Sc Lc Fc St-Connectoren Van Hoge Kwaliteit, Gearmoreerde Glasvezelkabel Voor Binnenshuis

Beschrijving Van de de prijsMPO/MTP vezel van de vervaardiging optisch het flardkoordBeschrijving: Het koord van het optische vezelFlard  De assemblage MPO/MTP AOC is geï Nsta

Featured Products

Beschrijving

Van de de prijsMPO/MTP vezel van de vervaardiging optisch het flardkoord

Beschrijving:

Het koord van het optische vezelFlard 

De assemblage MPO/MTP AOC is geï Nstalleerdw in actieve optische kabel, zoals QSFP/QDR/CXP. Gebruikend Metalen kap MPO/MTP en FA om de minihoge snelheid te assembleren verbind patchcord.  

De Kabel van de optische Vezel van 2core aan 24core

Vezel: Kan SM 9/125 of MM. Kiezen: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

Flardkoord met beperkte verliezen 



 

Optisch  Kenmerken

 

1. Special de laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend 

communicatie transmissiebezit;  

2. Simple structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid;  

3. Novel het fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, vereenvoudigt de installatie en het onderhoud;

4. Low rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede

 


 

Technische parameter

 

KenmerkSM, MM.
Het type van schakelaarFC/SC/ST/LC/MU/MT-RJ/ESCON/E2000
Diameter (mm)  0.9, 2.0, 3.0
Het oppoetsen rang  SM PCDE HEREN PCUPCAPC
Het verlies van de toevoeging  ≤ 0.3dB≤ 0.4dB≤ 0.2dB≤ 0.3dB
Het verlies van de terugkeer  ≥ 40dB≥ 50dB≥ 65dB
Uitwisselbaarheid  ≤ 0.2dB
Herhaalbaarheid  ≤ 0.2dB
De temperatuur van de verrichting  - 40~+80

Het Type van vezel/PRODUCT

de Kabel van de ★OptionalVezel kan kiezen van: OS2, OM2, OM1, OM3, OM4

Verpakking/PRODUCT

★Polybags verpakking voor elk
het ★Packing met etiket

Technische Beschrijvingen/PRODUCT

het Tarief van het ★InsertionVerlies Compatibel met CEI 61300-3-4
★Return het Tarief van het Verlies Compatibel met CEI 61300-3-6
★End gezichts Geometrische grootte
UPCcurvityradius: 10 APC ~ 25mm curvityradius: 5 ~ 12mm
Gecompenseerde top: 0 gecompenseerde Top ~ 50um: 0 ~ 50um
De deuk van de vezel: De deuk van Vezel +50 ~ -100: +50 ~ -100

Milieu Technische Vereisten/PRODUCT

Het milieu van het vervoer & Van de Opslag: -40º Cto+85º C
Het milieu van de verrichting: -20º Cto+75º C

Neem contact met ons op

Aarzel niet om uw vraag te stellen in het onderstaande formulier. We zullen u binnen 24 uur antwoorden!